Distribucija2023-06-16T07:06:06-02:00

UAB Fokus Group yra oficialus atstovas ir platintojas šių prekės ženklų:

“Ikra”-“by Tonino Lamborghini technologia”:

jau daugiau nei 40 metų „IKRA“ gamina aukštos kokybės vejos ir sodo produktus.
Per šiuos metus suteikėme savo klientams galimybę pasinaudoti kokybe, išskirtinumu, lankstumu ir
patraukliomis kainomis.
Mūsų bendrovės sėkmė prasidėjo 1977 m., kai bendrovės steigėjas Reinhardas H. Jachmannas
pradėjo prekiauti pirmąja žoliapjove.

Ikra raidos istorija:

1977 m. Reinhardas H. Jachmannas įsteigia „Ikra“. Tikslas: gaminti ir tiekti rinkai elektrinius
sodininkystės įrankius.
1978 m. pradedama žoliapjovės (trimerio) gamyba.
1992 m. Reinhardas H. Jachmannas Saksonijoje įsteigia gamybos bendrovę „Mogatec“ (18 darbuotojų).
Per ateinančius metus abi bendrovės labai išsiplėtė (daugiau negu 200 darbuotojų). Bendroji apyvarta:
62 mln. EUR, kai per metus pagaminta 1,8 mln. vienetų produkto.
2004 m. komercinių prekių gamybos plėtra.
2008 m. „Tonino Lamborghini“ – sodo technikos asortimento – pristatymas.
2012 m. pristatoma nauja produktų linija „FlexoTrim“. „Ikra“ tampa Verslo socialinės atitikties iniciatyvos
(angl. Member of Business Social Compliance Initiative – BSCI) nare.

Atstovaujamos šalys: Lietuva, Latvija, Estija, Suomija, Švedija, Danija.

“Nemo Power Tools”:

Vieninteliai pasaulyje akumuliatoriniai profesionalūs “NEMO” įrankiai atsparūs vandeniui. NEMO įrankiai skirti darbui ekstremalioms sąlygomis laivininkystės, žvejybos, gelbėjimo, kariuomenės, farmacijos ir komunaliniuose sektoriuose. Su NEMO įrankiais galima vykdyti darbus iki 100 metrų po vandeniu.

Atstovaujamos šalys: Lietuva, Latvija, Estija.

“GRABO”:

„Grabo®“ išrado ir sukūrė „Nemo Power Tools Limited“, pirmaujanti įvairių aukščiausios kokybės elektrinių įrankių, skirtų įvairių pramonės sričių profesionalams, kūrėja. „Nemo Power Tools“ yra Honkonge, o inžinerinio projektavimo ir pardavimo biurai yra Izraelyje, JAV ir Australijoje.

Iš pradžių mūsų elektriniai įrankiai buvo suprojektuoti pagal užsakymą ir buvo sukurti mokslo bei vyriausybinėms organizacijoms 2010 m. Prieš sukurdami savo masinės gamybos įrankių liniją, mechanikos inžinieriai ir įkūrėjai Nimo Rotem ir Olegas Žukovas sukūrė ir pagal užsakymą pagamino elektrinius įrankius JAV kariniam jūrų laivynui, Izraelio gynybos pajėgoms ir kitiems klientams, kurie kėlė unikalius reikalavimus. 2013 m. Buvo nuspręsta pritaikyti technologiją komerciniam naudojimui ir išleisti savo aukščiausios klasės gaminių liniją.

Nuo to laiko „Nemo Power Tools“ sukūrė platų elektrinių įrankių ir priedų asortimentą. Pirmojoje mūsų produktų linijoje buvo belaidžiai vandeniui atsparūs įrankiai, skirti komercinio nardymo ir gręžimo jūroje pramonei, nardymo žiburiai, lazeriai ir kita jūreiviams skirta įranga.

Mes didžiuojamės, kad dirbame kartu su savo partneriais ir klientais, kad geriau suprastume, ko jiems reikia norint greičiau ir lengviau atlikti savo darbą. Mūsų meilė naujovėms ir noras pateikti klientams naudingus ir kokybiškus produktus reiškia, kad į savo gaminius integruojame naujas ir įdomias technologijas. „Nemo“ elektriniai įrankiai naudoja technologijas, paprastai naudojamas daugiau aukštųjų technologijų gaminiuose: dronų pramonės akumuliatorius ir elektroniką, kompiuterių pramonės aušinimo technologijas ir jūrų pramonės gaminių sandarinimo ir gamybos metodus.

Mūsų patirtis, susijusi su produktais pagamintais pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis žemėje, padėjo mums sukurti kokybiškas gamybos linijas su bekompromisėmis kokybės kontrolės, bandymo ir inžinerinėmis galimybėmis.

Nuo pat įkūrimo 2014 m. Mes išplėtėme savo produktų asortimentą, apimdami daugybę įvairių pramoninių įrankių, skirtų naudoti virš ir po vandeniu, įskaitant keletą gręžtuvų, smūginių veržliarakčių, smūginių suktuvų, kampinių šlifuoklių ir smūginių gręžtuvų modelių.

„Grabo“ yra patentuota mūsų įkūrėjo Nimo Rotemo idėja. Revoliucinis naujas įrankis, tapęs bestseleriu daugelyje šalių, netrukus po jo išleidimo 2019 m.

Atstovaujamos šalys: Lietuva, Latvija, Estija.

“Kornely”:

tai mūsų aistra, profesionalumas ir ilgametė patirtis. “Kornely” prekės ženklu pažymėtos prekės yra mūsų profesionalių technologų atrinktos ir ištobulintos “Premium” kokybės prekės, kurioms keliame aukčiausios kokybės reikalavimus.

Atstovaujamos šalys: Europos sąjunga.

“Premium Drill Brush by Kornely” valymo šepečiai:

Su valymo šepečiais Premium Drill Brush by Kornely visus valymo darbus atliksite lengvai, greitai ir nepriekaištingai!

Premium klasės profesionalūs “Premium Drill Brush by Kornely” valymo šepečiai yra specialiai sukurti atlikti įvairius valymo darbus greitai ir nepriekaištingai. Premium kokybės šepečiai suktuvams-gręžtuvams yra puikiai tinkami tiek vidaus, tiek lauko valymo darbams atlikti, taip pat pramoniniam valymui. Šepečiai nebraižo paviršiaus ir nepažeidžia dažų.

Atstovaujamos šalys: Europos sąjunga.