Apie mus2023-08-23T13:16:14-02:00

Ilgametė sėkmė ir patikimumas!

Nuo 2010 metų UAB Fokus Group sėkmingai veikiati įmonių grupė Baltijos Šalyse ir už jos ribų. Ilgametė patirtis ir profesionalus kolektyvas padėjo įmonei užmegzti glaudžius komercinius ryšius su partneriais Europoje, Ukrainoje, Uzbekistane, Pietų Korėjoje, Kinijoje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose, Turkijoje bei Jungtinėse Amerikos Valstijose. Fokus Group įmonių grupę sudaro įmonės veikiančios Lietuvoje, Estijoje bei Anglijoje.

Pagrindinės įmonių veiklos:

Didmeninė prekyba agro produktais- superkame grūdus, tiekiame pašarinius kukurūzus, rapsų išspaudas, nerafinuotą rapsų ir saulėgrąžų aliejų.

Didmeninė prekyba- eksportuojame Europos gamintojų maisto ir ne maisto produktus į Uzbekistano ir Vidurinės Azijos rinkas.

Distribucija- esame oficialūs, Vokietijos sodo technikos gamintojos “Ikra Mogatec”, atstovai Baltijos šalyse, Suomijoje, Švedijoje bei Danijoje. Atstovaujame profesionalius, vandeniui atsparius “NEMO” įrankius Baltijos šalyse. Nuo 2018 metų tapome oficialiais “Kornely” prekės ženklo atstovais Europoje. Tiekiame profesionalius “Premium Drill Brush” by “Kornely” valymo šepečius, kurie nebraižo paviršių ir tinka visų rūšių suktukams.

Logistika- teikiame profesionalias krovinių gabenimo pslaugas sausumos, jūrų, oro transportu. Trumpalaikis ir ilgalaikis prekių sandėliavimas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Komercinis tarpininkavimas ir finasiniai instrumentai.