Didmeninė prekyba2023-06-16T06:48:56-02:00

Sveiki atvykę į Fokus Group! Mes esame didmeninė įmonė, specializuojanti FMCG (Greitai Judančių Vartojimo Prekių) produktų pardavime. Mūsų pagrindinis fokusas yra vidurinės Azijos šalys ir Europa, tačiau taip pat turime galimybę tiekti prekes visame pasaulyje.

Fokus Group įsipareigoja užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir atitikti mūsų klientų įvairiapusius poreikius FMCG segmente. Mes siūlome plačią greitai judančių vartojimo prekių, įskaitant maisto produktus ir ne maisto prekes, asortimentą, atitinkantį mūsų klientų poreikius.

Be FMCG produktų, mes specializuojamės rafinuoto saulėgrąžų ir rapsų aliejaus bei pieno produktų pardavime. Mes sukūrėme stiprias partnerystes su patikimais gamintojais bei tiekėjais, užtikrinant, kad mūsų klientai turėtų prieigą prie aukštos kokybės produktų.

Mūsų kompetencija yra didmeniniame FMCG produktų platinime, įskaitant rafinuotą saulėgrąžų ir rapso aliejų bei įvairius pieno produktus. Siekiame pasiūlyti produktus, atitinkančius aukščiausius kokybės ir skonio standartus.

Skirdami didelį dėmesį logistikai, mes sukūrėme patikimą tiekimo grandinės tinklą, leidžiantį mums efektyviai tvarkyti didelius FMCG produktų kiekius. Mūsų patyrusi komanda užtikrina sklandų prekių srautą nuo gamintojų iki klientų sandėlių, užtikrindama laiku atliekamus pristatymus ir mažinant sutrikimus tiekimo grandinėje.

Be to, Fokus Group teikia išsamią logistikos ir muitinės paslaugas. Mes puikiai išmanome tarptautinius prekybos reglamentus ir muitinės procedūras, leidžiančias mums optimizuoti importo ir eksporto procesus klientams. Mūsų atsakinga komanda tvarko visus logistikos aspektus, įskaitant saugojimą, sandėliavimą ir tarptautinį siuntų gabenimą, užtikrinant saugų bendradarbiavimą.

Jau daugiau nei dešimtmetį Fokus Group dominuoja FMCG pardavimų srityje, sukaupusi vertingų žinių ir patirties šioje pramonėje. Mūsų įsipareigojimas klientų pasitenkinimui, kartu su plačiu produktų asortimentu ir efektyvia logistikos veikla, padarė mus patikimu partneriu pasaulinėje FMCG rinkoje.

Jei turite klausimų ar norite aptarti galimą bendradarbiavimą, nedvejokite susisiekti su mumis. Dėkojame, kad lankotės mūsų internetinėje svetainėje ir laukiame galimybės patenkinti jūsų poreikius!